Gangster

Ücretsiz Aksiyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - Diğer sevilen ürünler
  • Boyut 1/8/2018
  • Sürüm
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Royale Dragon Paco Games

Gangster indir. indir kategorisindeki bu program Windows (PC) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Savaşmaya hazır mısın? En iyi bilim kurgu oyununa hazır mısın? Bu nihai aksiyon oyunu için gangster silahlarınızı hazırlayın. Ve sokaklar sizin. Silah şovundan hoşlanır mısın? Eğer hoşlanıyorsan bu oyun tam sana göre.

Savaş alanına adım atın ve harika grafikler, yüksek güçlü silahlar ve yoğun eylemler ile aksiyonlu atıcı oyunları için çıtayı yükselten başlık ile çağrıya cevap verin. Bilim kurgu FPS'de gangstar ol!
Bu bilim kurgu oyunu birçok özelliğe sahip. Kontrol sende unutma. Kontrolleri oldukça kolay bir şekilde yapabilirsin. Oyunda grafikler sana eşlik edecektir. Eğer düşmanlarınıza karşı iddialıysanız onları parçalayın. Çok ödül mü kazanmak istiyorsun, o halde çok düşman öldürmelisin. Merak etme hep aynı güçte kalmayacaksın. Farklı güçlendiriciler seninle. Bununla birlikte birçok özellik seni bekliyor. rakiplerinizi en güzel engelleme taktikleri olan kontroller, ekranınızda her zaman var olan grafikler seni bekliyor. Bu oyunda takım olabilirsiniz. Bu sayede düşmanlarınızı yenmek daha kolay olacaktır. unutmamanız gereken savaşlarda ne kadar ön planda olursanız o kadar artacak puanınız.Ön planlarda ben hep olurum diyorsan eğer silahını almayı unutma. bir çok silah seni bekliyor. Seçimini en güçlülerinden yana kullan ve düşmanlarını yenerek puanları al. Bu eğlenceye hazır mısın? Hemen ücretsiz olarak indir ve düşmanlarına karşı iddialı bir savaş başlat.

Bu Oyunun Özellikleri:
• Kolay ve sezgisel kontroller: Rakiplerinizi hareket halindeyken rahatsız edin ve hata yapmalarına neden olun.
• Sürükleyici oyun için harika grafikler: seviyeler ve animasyonlar ekranda hazır olacak.
• Dinamik savaşlar: Bir takımda oynayın ve düşmanlarınızı parçalara ayırın! Savaşta ne kadar aktif olursanız, ödülünüz o kadar iyi olur!
• Çeşitli güçlendiriciler: Makineli tüfekler de dahil olmak üzere seçim yapmak için silahlar sizi bekliyor. Oyun tarzınıza uyan bir silah bulun!
• Patlayıcı eğlence

Eğer savaş oyunlarından ve silahtan hoşlanıyorsan tam sana göre bir oyun. Daha çok düşman öldürerek güçlen, bu gücünle de bu düşmanlarını yok et. Kim daha güçlü kanıtlama zamanı. Her yaş grubuna uygun olan bu oyunu cinsiyet fark etmeksizin herkes oynayabilir. Silahlar ve düşmanların seni bekliyor. Onları alt etme vakti geldi.

Asker!
Aksiyon dolu savaştan bir adım uzaktasınız! Ağır ateş altında sürekli nişan almak ve her yerde bombalar patlarken düşmanları silahlar altında tutar mısınız? Bu tarz işleri halledebilir misin? O zaman oyuna hoş geldin! Düşmanlarına gücünü kanıtla ve onları yerle bir et. Farklı silah seçenekleri ve yükseltmeye uygun güç düzeyleriyle her şey senin elinde.

Savaş oyunlarının en eğlencelisine hoş geldiniz!

Şimdi Gangstar Guns of Boom oyununu ücretsiz olarak hemen indirin ve keyfini çıkarmaya başlayın ! Sürükleyici eğlence ve aksiyon seni bekliyor. Çok eğleneceğiniz ve bağımlılık yapacak olan bu oyunu arkadaşlarınıza önermeyi unutmayın. Şimdiden iyi eğlenceler dileriz.

Gangster indir